Михайло Хома, він же Дзідзьо зіграє головну роль в новому серіалі телеканалу 1+1. Комедія називається «Відморожений» і розповідає про незвичайний герой, який випадково потрапив з 90-х років в сучасний час.

На знімальному майданчику Дзідзьо час від часу занурювався в атмосферу бурхливих 90-х і згадував своє непросте дитинство.

«90-ті роки — це була максимальна бидося. Тоді було важко не тільки мені, всій Україні було важко. Я пам'ятаю, що в 1997 році помер тато, і мама поїхала на заробітки за кордон. Я не міг зрозуміти, де мій тато, де моя мама, чому я сам, як мені вчитися. Я залишився з бабусею і дідусем», — розповідав під час зйомок Дзідзьо.

Дзідзьо прокоментував поразку свого підопічного в шоу «Голос. Діти»

Дзідзьо дає інтерв'ю під час зйомок

Популярні новини зараз

Тіна Кароль цього не знала: Дан Балан публічно зізнався, що присвятив своїй коханій новий альбом

Супермодель Алла Костромічева вперше показала чоловіка: не красень

Тіна Кароль та Дан Балан підтвердили свій роман

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

За словами Михайла, він ще жодного разу не був у мами вдома в Португалії, куди та вирушила на заробітки.

«Я колись пообіцяв, що приїду до мами в гості. Я ще ніколи у неї вдома не було. Я їздив в Португалію — ми знімали там кліп «Я їду до мами». Але ми знімали в іншій частині країни. Додому до неї я тоді так і не потрапив. А там у мами і город є, і собака Мілка, яка не любить всіх сусідів (сміється — прим.ред.). У мене племінниця Березня там живе — вона в цьому році закінчує школу і вступає до університету. До речі, вона дуже добре навчається, була президентом школи», — говорить Дзідзьо.

Напередодні прем'єри серіалу «Відморожений» Дзідзьо розповів про важкі часи своєї молодості

А недавно мама Галина приїхала в Україну. Дзідзьо поділився зворушливою фотографією з мамою в Instagram і написав: «Мама приїхала, не можу натішитися!».

Дзідзьо з мамою

Дивись відео, де Дзідзьо ділиться своїми враженнями від зйомок серіалу "Відморожений":

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.