Відчуваєте впевненість, вживаючись у роль лікаря?

Я дуже щаслива, що можу грати лікаря. Думаю, якщо б не була актрисою, то вибрала б медицину. Це професія-покликання, як акторська, куди за покликанням душі лише потрібно йди. Сподіваюся зможу передати працю лікарів і показати, наскільки він значний.

Не втомлює так довго грати жіночого лікаря?

Час - один з плюсів, зйомки практично кожен день. Уніформа медична, грим – я потрапляю в свою клініку, як тільки приходжу на знімальний майданчик. Здорово, що є можливість практично жити на знімальному майданчику і переживати все, що відбувається.

«Ми повінчалися, коли я була в положенні»: Катерина Кухар зробила відверто визнання

Дарина Єгоркіна в серіалі Жіночий лікар

Навчаєтеся навичкам медика?

Перед початком проекту проводимо консультацію. Коли знімаємо кесарів - переріз, на майданчику завжди є практикуючий хірург. Він завжди все контролює, і я намагаюся доводити поставлене завдання до ідеалу. Вже розбираюся в різних видах скальпелів. Знаю, як правильно приймати малюка, перерізати пуповину.

Популярні новини зараз

Присвячена секрети сім'ї, близька подруга Жанни Фріске розповіла про дочку співачки і Дмитра Шепелєва

Олег Винник вперше записав хіт з дружиною (ВІДЕО)

Колишня дружина Потапа продемонструвала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

Уляна Супрун розповіла, як врятуватися від китайського коронавіруса

Показати ще

Після зйомки в серіалі про жіночому лікаря, зможете прийняти пологи?

На даним момент у мене на знімальному майданчику було 5 операцій кесаревого-перерізу, 7 – природних пологів. Тому кажу подругам: дівчатка, ще трохи і до мене на прийом можна, кому народжувати, думаю, що зможу допомогти.

Кадр із серіалу Жіночий лікар

Які моменти на зйомках викликають у вас страх?

невеликий Страх перед маленькими дітьми. Для мене непросто взяти на ручки малюка і пройти в кадрі. Я дістаю немовляти з-під флізеліну, і коли мами діток дивляться, як ти це робиш, як передаєш дитини неонатолога – це велика відповідальність. Але вже я переборола цей страх.

Діти – дуже непередбачувані актори і можуть зупинити весь знімальний процес.

Малюки в «Жіночому лікарі» - спокійні, є навіть ті, які як актори, по клацанню починають плакати або замовкають в необхідний момент.

Мережу розчулили фото мініатюрных Тіни Кароль і Юлії Саніної: дівчатка-моделі повторили образи співачок

Маленький актор серіалу Жіночий лікар

Існують забобони, пов'язані з материнством на знімальному майданчику серіалу?

Є таке, кому цікаво. Якщо потрібно знайти щастя, завагітніти, є спеціальний стілець, посидівши на якому, через деякий час дівчина дізнається, що вагітна. Так що, приходьте, завжди вам раді. 

Який момент у зйомках викликає у вас найбільше захоплення?

Знімати операцію люблю більше всього. Може в якийсь житті я була лікарем, але це моя найулюбленіша частина зйомок. Консультант, коли в кадрі повинні бути кесарів або природні пологи, завжди показує, як правильно дістати дитину, якою стороною. Потрібно віддавати собі звіт, що дитину не просто дістати, його необхідно притримувати при цьому ти повинен бути впевнений. Не можна ні в якому випадків сутулитися і накланяться, потрібно завжди тримати спину рівно, інакше до кінця операції буде все боліти. Не знала, що для хірурга постава одна з головних задач. Добре, що проект тривалий і навіть, якщо не знаєш що на початку, навчишся цього в процесі роботи.

Кадр із серіалу Жіночий лікар

Обладнання в кадрі бутафорія?

Інструменти медичні всі справжні. Форма на медиків, флізелін, все стерильне, кілька видів розширювачів.

У роботі допомогло, то що ви сама мама?

Так, в розумінні того, що дитина – це не страшно. Коли в мене народився син, я теж боялася взяти його на руки, адже він був такий крихітний. Сьогодні бачу малюків і розумію, це люди і їх потрібно сміливо брати, тоді вони відчувають твою пробивну енергетику і також поводяться.

Сукня-фольга, мандариновий жах і нічна сорочка: найгірші образи з церемонії Critics' Choice Awards 2020

Кадр із серіалу Жіночий лікар

Думали, щоб ваші діти теж з'явилися в серіалі?

Я дуже тривожна мати в цьому сенсі. Я б переживала на майданчику. Дивлюся на мам, які приносять своїх дітей, захоплено пишаються ними. Але я переживаю за себе на роботі, а за дитину ще сильніше, тому що, пройшовши всі етапи становлення актриси, знаю, що це дуже складно і я буду переживати, якщо дитина піде в актори.

Кадр із серіалу Жіночий лікар

Багато хто побоюється походів до лікарів. Як вас зустрічають, коли приходите на приватну консультацію?

Пам'ятаю, коли мені видаляли апендицит і була анестезія. Після наркозу ти не дуже пам'ятаєш, що говориш і ось прокидаючись, щось говорила медикам, у відповідь вони мені: так, так, ми зрозуміли, що ви наша колега. У мене серіалів, де я граю лікаря чимало. В клініку я вже заходжу впевненіше. У мене поблизу, де живу, пологовий будинок. Коли гуляю з собакою, дивлюся, що там відбувається, намагаюся визначити по тому, як стоять лікарі, видно їх розмови. Подсматриваю, тому що є нюанси, які нам здаються, як простому відвідувачу, зовсім не такими зі сторони, а є внутрішня кухня, яку нам важливо дізнатися, як акторам.

Гаррі Поттер вже не той: одягненого в лахміття і неголеного Деніела Редкліффа прийняли за безпритульного

Дарина Єгоркіна в серіалі Жіночий лікар

Дивись відео про інших очікуваних серіалу 2020:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн