Слава до турецько-німецькій актрисі Мер'єм Узерлі прийшла після виходу на телеекрани серіалу "величне століття". На момент кастингу Мер'єм жила в Німеччині і навіть не планувала пробуватися на роль Хюррем-султан, однак з волі випадку і наполяганням своєї подруги потрапила на зйомки і була затверджена з першого прослуховування. Після цього почався складний етап з  регулярними багатогодинними зйомками, на яких не тільки Мер'єм, але і її колеги актриси іноді навіть непритомніли, з-за важкості суконь і прикрас. 

Тим не менш, ця складна працювала дала свій результат і у віці тридцяти років Мер'єм стала однією з найбільш відомих актрис в Туреччині, слава якої поширилася далеко за межі країни. 

Мер'єм Узерлі

Вчора, 16 січня, Мер'єм Узерлі опублікувала у своєму Instagram новий знімок. На ньому актриса зображена в дуже ефектному і навіть злегка готичному образі. Артистка часто знімається для фотосесій різних брендів і журналів, так що, ймовірно, новий образ також був використаний в якийсь фешн-зйомки. 

На фото Мер'єм Узерлі постала перед шанувальниками з макіяжем smoky-eyes, в якому крім чорного також бл використаний бордовий відтінок тіней. Губи підкреслені лише помадою в тон шкіри, завдяки чому акцент в макіяжі залишається саме на очах. Зазначимо, що актриса в звичайному житті використовує мало косметики, так що новий образ помітно відрізняється від тих, які раніше бачили шанувальники зірки в Instagram.

Мер'єм Узерлі здивувала новим готичним чином

Дивись відео по темі:

Ні для кого не секрет, що в зимовий період наша шкіра страждає від холоду: лущиться, сохне і червоніє. Щоб врятувати ситуацію, літні креми потрібно змінити на зимові. Читай про те як піклуватися про шкіру в зимовий період. Не забудь подбати про волосся, які страждають від холоду не менше, ніж шкіра. Дивись ТОП-3 маски для догляду за волоссям взимку

Всі сходяться на думці - справжня прикраса жінки - її розкішне волосся. Переходь по посиланню, вибирай свій ідеальний відтінок для фарбування і створюй яскраві образи, адже моду диктуєш ти!

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс