Жителі Самари були подвоєні, коли випадково дізналися, що їх місцева загальноосвітня школа тепер називається «Школа імені Ольги Бузової». Деякі були навіть обурені цим.

Ольга Бузова

Дівчину знівечили сірчаною кислотою, але після операції вона стала ще красивішою (ФОТО)

Місцеві журналісти з Самари сходили в ту школу і дізналися, що керівництво навчального закладу в курсі такої назви, але що-небудь зробити він не може. Виявляється, що в Гугл-картах будь-який користувач може змінити назву об'єкта на картах. За словами шкільної адміністрації, назву їх ЗОШ міняли вже кілька разів.

Школа на Гугл Картах

Популярні новини зараз

"Колишньому зло?": Слава Камінська поділилася мотивацією на карантині і показала нового партнера

Шрами на обличчі вже не приховати: розлючений Галкін "віддухопелив" Пугачову через ревнощі

Як виглядає 53-річна Сумська на карантині, коли немає професійних візажистів та перукарів

Втратила одного з-за підлості: відомий композитор розповів, як одного разу його підставила Алла Пугачова – ходив, як обпльований

Показати ще

Зараз таким корони не дають: як виглядала сама перша "Міс Всесвіт" (ФОТО)

Проте все одно цікаво втягати школу, яка присвячена мен Ольг Бузової. До речі, сама Ольга Бузова до Самарі не має ніякого відношення, так як вона приїхала до Москви з Санкт-Петербурга, де навчалася.

Ольга Бузова

Їм немає аналогів: Топ-5 індійських актрис, які без пластики вражають красою (ФОТО)

Нагадаємо, що Ольга Бузова нещодавно похвалилася обручкою, яку їй подарував коханий Давид Манукян. Але невідомо, подарували кільце Бузової на День народження або це була пропозиція руки і серця. 

Дивись відео по темі: 

Бузова з Манукяном насолоджуються одне одним у новій квартирі співачки, так як у Манукяна немає грошей на нерухомість. Мабуть, Ольга Бузова хоч і мала досить грошей, але навіть їй не вистачило коштів на дорогі меблі, так як користувачі Мережі помітили на знімках Бузової щось дивне, схоже на бруд, як ніби це стара річ. Виявляється, що Ольга Бузова швидше за все закупила в квартиру меблі, яка вже була у використанні, щоб заощадити. Щоб подивитися на ці знімки, переходь по посиланню.

Також читай, що Мати Ольги Бузової випадково дізналася, що перед сексом Дава приймає віагру а також у нього дуже дивний фетиш: голити ноги і переодягатися в жіночий одяг, при цьому змушуючи дівчину бути "хлопцем", користуючись пристосуваннями з секс-шопу. Виходячи з цього, жінка уклала, що Манукян – гей. Детальніше про це ти можеш дізнатися по посиланню.

Більше цікавих матеріалів читай на Clutch.ua

Підписуйтесь на наш YouTube-канал Клатч Онлайн