За сюжетом «Папіка», її героїня Ліза пробувала свої сили у вокальному шоу «Співай», подібного проекту «Голос країни». Тоді вона проникливо виконувала пісню «Голубка», а серед суддів серіального шоу можна було побачити Тіну Кароль і Дмитра Шурова. Як виявилося, потужний голос, який глядачі чули в комедії належить самій Дарині, адже співала вона сама. У студії «Сніданку з 1+1» зірка зізналася, що ніколи професійно не займалася вокалом, не знає ні однієї ноти, але співає мало не з самого дитинства. Дівчина давно мріяла потрапити на сцену «Голосу країни». Після зйомок в серіалі, де за сценарієм її героїні вдалося розгорнути тренерські крісла і пройти наступні етапи, актриса нарешті зважилася й сама вийти на велику сцену.

Голос країни

«Я мріяла зробити це в життя. І щоб чекати, повернеться чи хто-небудь до мене. Це було страшно. У серіалі ж судді натискали кнопки, тому що так прописано в сценарії, а тут все по-справжньому», - зізналася актриса.

Звести рахунки з життям або піти в барбершоп? Намагаємося розкрити успіх серіалу "Папік"

На сцену актриса вийде з тією ж піснею, яку виконувала у серіалі. Але чи вдасться їй повторити тріумфальний виступ в реальному житті, ми дізнаємося незабаром. На питання ведучих, кого б вибрала Дарина, якби до неї повернулися всі п'ять тренерів ювілейного сезону «Голосу країни» молода актриса відповіла:

«Я б пішла, мабуть, або до MONATIKа, або до Тіни Кароль. Мені подобається їх творчість, і мені здається, що це люди, які душею мені підходять».

Дарина Петрожицкая

Після ефіру Дар'я Петрожицька також розповіла, що музики в її житті багато, вже майже рік вона співає на бек-вокалі в аматорській групі «Дичка», а колись разом із друзями-акторами і сама заснувала групу «Липки на колесах».

Студія "Квартал-95" повідомила невтішні новини про "Папике"

Вдасться зірці серіалу підкорити сцену і повернути тренерські крісла, дізнаємося вже в цю неділю.

Дивись повне інтерв'ю Дарини Петрожицкой:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн