Так, екс-"Холостяк" Микита Добринін розвінчав міф про популярному телепроекті у великому інтерв'ю для YouTube-програми "Зе Интервьер", яку веде Анатолій Анатоліч. Зірка романтичного реаліті вперше відповів, є інтимні стосунки між героєм програми і дівчатами, адже часто на побаченнях вони виявляються наодинці в підходящих для близькості обставин.

Микита Добринін

"Я довго намагався від цього питання йти, коли мене запитували. Прийшов час. На проекті є секс, на проекті є відносини, якщо цього дійсно хоче Холостяк, - розповів Микита Добринін. - Якщо у вас дійсно складаються довірчі відносини з дівчиною і ти розумієш, що все дуже навіть серйозно, то мені здається це нормальна частина розвитку ваших відносин. Так що секс може бути і він є."

Потап і Настя Каменських показали своє любовне ложе: білі простирадла і пелюстки троянд

Микита Добринін і Даша Квіткова

Ведучий уточнив, що в другій половині проекту у Холостяка теоретично представляється шанс скористатися цим "перевагою" і зблизитися з кожної з дівчат.

"Я думаю навіть з першої вечірки, якби ти дуже цього хотів. Це можливо", - сказав Микита Добринін.

Крім того, Анатоліч спробував з'ясувати про досвід попередників Добриніна.

"Я без поняття. Я не цікавився у Чмерковського (героя 1 сезону реаліті - прим. ред.) або у Іраклі (героя 6 сезону реаліті - прим. ред.), як часто вони займалися сексом на проекті "Холостяк", - сміючись прокоментував Микита Добринін.

Без зайвих слів: Топалов тепло і зворушливо привітав Тодоренко з Днем Закоханих

Микита Добринін, герой 9 сезону реаліті

Зазначимо, що Микита Добринін - єдиний герой "Холостяка", яким вдалося знайти кохання на реаліті. У травні цього року він одружується на переможниці проекту Даші Квитковой. Пара зараз активно зайнята подготовой до урочистої церемонії. Вони вибирають вбрання, розсилають запрошення і вже шукають кондитера для приготування весільного торта.

Дивись інтерв'ю з Микитою Добриніним:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс